Sposoby na silniejszy wzwód

mar 14, 2015 |

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Znanych jest parę prostych metod, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego erekcja zmniejszenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż maleje transport krwi do członka w trakcie stosunku. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.